Wyłącznie ważne zadania

Nie zatrudnisz nas do prostych projektów. Działamy na zupełnie innym poziomie.

Aplikacje dedykowane

Oprogramowanie na zamówienie oferowane przez PM-SYSTEMS jest drogą do idealnie dopasowanej aplikacji, spełniającej wszelkie indywidualne potrzeby i wymagania zamawiającego. W dzisiejszych czasach szczególnie ważne są dedykowane aplikacje internetowe, ponieważ dzisiejszy rozwój rynku internetowego jest w etapie progresywnym i wymaga on od firm podwyższania standardów oraz jeszcze sprawniejszego działania.

Ochrona danych

Firma PM-SYSTEMS wprowadziła usługę lokalnego oraz zdalnego backupu i ochrony danych komputerowych. W związku z wprowadzoną usługą podjęliśmy współpracę z jednym z największych producentów oprogramowania zabezpieczającego, które w pełni pozwala nam na zabezpieczenie Twoichdanych.
Wszystkie dane są składowane i zabezpieczane na różnych nośnikach w kliku kopiach aby w przypadku utraty jednej można było wykorzystać następną kopię do odzyskania Twoich cennych danych. Po wykonaniu backupu dane są skanowane i usuwane z nich wszelkiego typu wirusy. Firma PM-SYSTEMS gwarantuje należyte wykonywanie kopii bezpieczeństwa z wykorzystaniem zdalnego połączenia jak i również na miejscu w Twojej firmie.

Hosting i serwery VPS

Firma PM-SYSTEMS wprowadza dla naszych klientów usługi hostingu, serwerów VPS oraz serwerów dedykowanych. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi naszych klientów którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Dzięki stosowaniu najnowszej technologii jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Projektowanie

PM-SYSTEMS zajmuje się kompleksowym projektowaniem baz danych na potrzeby aplikacji ze szczególnym naciskiem na aplikacje oparte o technologię WEB. Zajmujemy się również programowaniem baz danych ORACLE, MSSQL, PostgreSQL oraz MySQL. W szczególności oferujemy usługi z zakresu tworzenia takich elementów programistycznych jak:

Pytania?

Zadzwoń już teraz: +48 508 161 881‬