Nasza firma

Zespół do zadań specjalnych

Softwarehouse

Software house, który podejmuje projekty, których inni się boją

Myślenie przyszłościowe

Projekt dla Twojej firmy będzie służył Tobie latami.

Sprawne działanie

Doświadczenia wyniesione przez lata pozwalają nam na sprawne działanie dla naszych klientów.

Wsparcie klienta

Możesz do nas zawsze zadzwonić, gdy potrzebujesz wsparcia.

Nasza story

Myśląc o PM-SYSTEMS, naszą wizją było zbudowanie zespołu wysoce wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym tworzenie nowych i funkcjonalnych rozwiązań, specjalnie dla Waszej firmy, jest przyjemnym i łatwym zadaniem. Nasi specjaliści doradzają w zakresie wdrażania oraz tworzenia dodatkowych funkcjonalności do systemów aplikacji MRPII/ERP. Pomagamy także w zakresie ochrony Twoich danych oraz obsłudze serwerów baz danych. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z różnych branż – handlowe, produkcyjne, dystrybucyjne oraz edukacyjne. Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy nasz produkt to 100% zaangażowania w pracę

  • Projektowanie systemów IT 80% 80%
  • Wdrożenia 60% 60%
  • Programowanie aplikacji 90% 90%
  • Satysfakcja klienta 95% 95%
Piotr Melnyk

Piotr Melnyk

CEO

Pomysłodawca i CEO PMSYSTEMS. Pasjonat informatyki i fotografii. W wolnych chwilach kopie piłkę w miejscowym klubie sportowym.

Praca w firmie PMSYSTEMS pozwala realizować ambitne projekty informatyczne, do których zawsze aspirowaliśmy. Satysfakcja jednak dopełnia się wtedy kiedy klient dziękuje nam, że pomogliśmy mu zmienić jego firmę.

Piotr Melnyk